Reklama

Wypadek podczas wyprzedzania. Subaru wypadło z drogi i dachowało

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś, 4 września, rano na DK28 relacji Gorlice – Jasło.

Funkcjonariusze policji ustalili wstępnie, że w Skołyszynie, na prostym odcinku drogi, kierujący oplem vectrą zaczął wyprzedzać jadące przed nim osobowe subaru forester, w chwili, gdy był już wyprzedzany przez opla astrę. Pojazdy otarły się bokami, w wyniku czego kierujący astrą stracił panowanie nad autem i uderzył w subaru, które wpadło do przydrożnego rowu, uderzyło w drzewo i dachowało.   Do szpitala trafił kierujący subaru – 62-letni mieszkaniec Gorlic. Na szczęście nie doznał on poważnych obrażeń i po konsultacji lekarskiej został zwolniony do domu. Kierujący byli trzeźwi. 
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Regina - niezalogowany 2015-09-07 09:35:08

    Rodzinę poszkodowanego proszę o kontakt: regina949@wp.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama