Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś, 4 września, rano na DK28 relacji Gorlice – Jasło.
Funkcjonariusze policji ustalili wstępnie, że w Skołyszynie, na prostym odcinku drogi, kierujący oplem vectrą zaczął wyprzedzać jadące przed nim osobowe subaru forester, w chwili, gdy był już wyprzedzany przez opla astrę. Pojazdy otarły się bokami, w wyniku czego kierujący astrą stracił panowanie nad autem i uderzył w subaru, które wpadło do przydrożnego rowu, uderzyło w drzewo i dachowało. Do szpitala trafił kierujący subaru – 62-letni mieszkaniec Gorlic. Na szczęście nie doznał on poważnych obrażeń i po konsultacji lekarskiej został zwolniony do domu. Kierujący byli trzeźwi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Rodzinę poszkodowanego proszę o kontakt: regina949@wp.pl
Rodzinę poszkodowanego proszę o kontakt: regina949@wp.pl