Reklama

Wypadek w Buszkowiczkach. 19- i 21-latek byli pijani. Żaden nie przyznaje się do kierowania

Do wypadku doszło dziś, 3 bm., tuż przed godziną 6 rano.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący hondą civic stracił panowanie nad samochodem i uderzył w ogrodzenie posesji.  Poważnie ucierpieli dwaj podróżujący autem młodzi mieszkańcy powiatu przemyskiego (19 i 21 lat). Żaden z mężczyzn nie przyznał się do kierowania samochodem podczas zdarzenia. Nic dziwnego, obaj mieli po prawie 1 promil alkoholu we krwi. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    załosne - niezalogowany 2015-08-03 17:08:26

    życie podkarpackie załosne ...... macie słabe informacje :D dowiedzcie sie o której godzinie był wypadek a później wystawiajcie artykuły

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ania - niezalogowany 2015-08-03 21:42:44

    Dokładnie nawet nie wiedzą o której był wypadek

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marek - niezalogowany 2015-08-04 10:52:18

    Dane danymi ale kierowcy w okolicach Przemyśla to dramat wyprzedzanie na zakręcie, podwójnej ciągłej i na przejściach dla pieszych to norma. Obszar zabudowany 80 prędkość minimalna.Spędziłem trzy dni i wiem że trochę więcej patroli policji ( nie widziałem ani jednego) a budżet miasta się podreperuje i może kilka żyć się uratuje.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama