Reklama

Wypadek w Michałówce, dwie osoby w szpitalu

23/08/2016 09:54

W niedzielę około 17.00 doszło do zderzenia dwóch aut w Michałówce.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni kierowca citroena nie zachował ostrożności podczas manewru wyprzedzanie i uderzył w bok audi.

W wyniku zderzenia ucierpiały dwie osoby, które przewieziono do szpitala. Pasażerka audi po udzieleniu pomocy  została zwolniona do domu, natomiast  50-letni kierowca pozostał w szpitalu.
MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości