Reklama

Wypadek w Ostrowie. Ucierpiała rowerzystka

Do zdarzenia doszło wczoraj, 15 bm., tuż przed godz. 7. rano, w Ostrowie.

Policjanci z komisariatu w Radymnie ustalili, że kierujący mercedesem 59-letni mieszkaniec Radymna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu, w wyniku czego potrącił rowerzystkę. Kobieta doznała obrażeń i trafiła do szpitala.

57-letnia mieszkanka gminy Radymno poruszała się nieprawidłową stroną jezdni. Oboje kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama