Do zdarzenia doszło wczoraj, 15 bm., tuż przed godz. 7. rano, w Ostrowie.
Policjanci z komisariatu w Radymnie ustalili, że kierujący mercedesem 59-letni mieszkaniec Radymna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu, w wyniku czego potrącił rowerzystkę. Kobieta doznała obrażeń i trafiła do szpitala.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze