Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 17. w Starej Wsi.
21 bm., po godz. 17, w Starej Wsi kierujący oplem 21-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy hyundaia i doprowadził do wypadku. Po uderzeniu opel wjechał w inny zaparkowany w pobliżu samochód, a hyundai w przydrożne ogrodzenie. W wypadku ucierplieli kierowca opla i jego dwaj pasażerowie, a także pasażerka hyundaia. Wszyscy trafili do szpitala, tam na szczęście okazało się, że ich obrażania nie są groźne. Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze