To już ostatnia chwila, by skorzystać z naszej promocji! Tylko do poniedziałku, 30 listopada br., możecie odebrać swój prezent z okazji 48. urodzin Życia Podkarpackiego i czytać nas bez ograniczeń na Życie.pl. Nie zwlekajcie!
❷ W prezencie oddajemy Ci do dyspozycji 2 bezpłatne e-wydania Życia Podkarpackiego, czyli pliki PDF odzwierciedlające treść i układ graficzny drukowanej wersji Życia Podkarpackiego do wygodnego czytania na komputerze i teblecie. Nasze e-wydania też różnią się od papierowego Życia, ponieważ łączą w sobie informacje z obu wydań. Gdy więc wersja papierowa gazety ma np. 32 strony, wersja cyfrowa może mieć ich nawet 40! Twoje 2 bonusowe e-wydania Życia będą do pobrania w panelu użytkownika lub w odpowiedniej zakładce www.zycie.pl/e-wydania z dopiskiem „do pobrania”.
❸ Kolejnym miłym dodatkiem jest 7-dniowa możliwość przeglądania ogłoszeń drobnych z naszej gazety. To nawet kilkaset dodatkowych ogłoszeń z wielu branż, które w tej chwili są dla Ciebie niewidoczne. Znajdziesz je poniżej bezpłatnych ogłoszeń on-line.

Każdy! Wystarczy go przyjąć i przez tydzień czytasz nas do woli! Promocja urodzinowa ruszyła 4 listopada i potrwa do końca miesiąca. Możesz uruchomić swoje bezpłatne konto Premium w dowolnym momencie, ale najpóźniej 30 listopada. Po tym czasie stracisz możliwość odebrania prezentu. Nie ma więc na co czekać!
| ☑ Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem portalu Życie.pl, załóż konto. Zajmie Ci to 2 sekundy, jeśli zrobisz to za pomocą aplikacji Facebooka czy Google+, lub 5 sekund, jeśli wolisz samodzielnie wpisać imię i e-maila. Po wejściu na konto potwierdzasz tylko chęć odebrania prezentu, i gotowe! Stajesz się użytkownikiem Premium (w panelu zauważysz swój prezent, a obok niego datę obowiązywania Twojego bezpłatnego konta), a e-wydania automatycznie pojawiają się na Twoim koncie gotowe do pobrania. Klik i masz je na swoim komputerze lub tablecie. Uwaga, jeśli masz problem z pobraniem e-wydania, sprawdź, czy nie masz zablokowanej opcji wyskakujących okienek – informacja pojawi się w prawym górym rogu strony. ☑ Jeśli masz już konto na portalu Życie.pl, zaloguj się. Od 4 listopada Twój podarunek tam na Ciebie czeka. Postępuj jak wyżej. ☑ Masz już konto Premium? Nie martw się, nie zapomnieliśmy o Tobie. Dziękując za to, że już obdarzyłeś nas zaufaniem, po wygaśnięciu Twojego konta Premium przedłużymy jego aktywność o kolejny tydzień bez dodatkowych opłat. |
Mamy nadzieję, że nasz prezent urodzinowy będzie dla Was miłą niespodzianką, a portal Życie.pl redagowany wspólnymi siłami przez naszą ekipę – dziennikarzy, grafików, korektorów – przypadnie Wam do gustu i sprawi wiele frajdy, tak jak nam sprawia jego tworzenie. Bądźcie z nami!
ABY ODEBRAĆ PREZENT, KLIKNIJ TUTAJ |
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.jak na tak długi 48 letni czas wydawania prasy to nie za wiele dorobiliście się, otwieram Życie i tylko same tytuły to po co mi tu zaglądać.
Witamy, żadna opłata nie jest naliczana automatycznie. Jeśli będzie Pan chciał po bezpłatnym tygodniu przedłużyć konto Premium, można je zakupić na naszej stronie już od 5,99 zł za miesiąc: https://www.zycie.pl/premiumPozdrawiamy :)
Jeżeli chciałby Pan czytać pełne wersje artykułów na naszym portalu, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego tygodnia konta Premium: https://urodziny.zycie.pl/
Na stronie [REKLAMA: treść usunięta przez moderatora] są te same artykuły za darmo i co redakcja na to?
@w jeśli chodzi o nowiny to też trzeba wykupic dostęp, jak chcesz przeczytać te lepsze arty. za darmo dają same ochłapy. i nie wiem skąd takie komentarze skoro większość internetowych wydań prasy stosuje takie rozwiązania - zobacz wyborcza , politykę itd
Wolę czytać artykuły na tablecie niż w papierze, taki mamy klimat, XXI wiek.
OK. Po darmowym prezencie konczy sie okres prenumeraty darmowej,wiec mam poytanie czy ja musze zglosic redakcji,ze nadal chce miec te prenumerate? Czy jak nie zglosze to automatycznie konczy mi sie i nie jest automatycznie naliczana oplata?
jak na tak długi 48 letni czas wydawania prasy to nie za wiele dorobiliście się, otwieram Życie i tylko same tytuły to po co mi tu zaglądać.
Witamy, żadna opłata nie jest naliczana automatycznie. Jeśli będzie Pan chciał po bezpłatnym tygodniu przedłużyć konto Premium, można je zakupić na naszej stronie już od 5,99 zł za miesiąc: https://www.zycie.pl/premiumPozdrawiamy :)