1 listopada, w dzień wzmożonych kontroli policyjnych, 26-letni mieszkaniec gminy Jasło ponad dwukrotnie przekroczył prędkość jadąc w terenie zabudowanym. Pech chciał, że w swoim pośpiechu wyprzedził nieoznakowany radiowóz.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle w ramach prowadzonej akcji "Znicz" czuwali nad bezpieczeństwem osób podróżujących. Ich uwadze nie mógł umknąć kierowca bmw, który wieczorem przejeżdżał przez ulicę Krajowicką. 26-letni mieszkaniec gminy Jasło w terenie zabudowanym z dużą prędkością wyprzedził nieoznakowany radiowóz. Policjanci zmierzyli prędkość pojazdu, okazało się, że na liczniku miał 117 km/h. Za zbyt szybką jazdę kierowca na trzy miesiące musi pożegnać się ze swoim bmw, ponieważ na ten czas stracił uprawnienia do kierowania. Został również ukarany mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
I po co tym sie chwalić ?