Reklama

Z archiwum ŻP: ostatnie Boże Narodzenie w XX wieku

Gdy w ubiegłym roku podzieliliśmy się naszym pierwszym, świątecznym numerem (jeszcze wtedy, gdy działaliśmy jako Życie Przemyskie), tekst spotkał się z bardzo miłym odzewem. Również znaleźli się wówczas Czytelnicy, którzy doskonale pamiętają tamte czasy a w swoich domowych archiwach mogą jeszcze znaleźć pierwsze wydanie ŻP.

O pierwszym Bożym Narodzeniu w historii Życia Przemyskiego możecie przeczytać tutaj: [KLIK]

W tym roku postanowiliśmy zajrzeć do wydania z 2000 roku. To również przełomowa data. Zobaczmy, co się w nim kryło. 

Życie Podkarpackie nr 51 (1740) z 20 grudnia 2000 roku

Zacznijmy od okładki. Nie mogło na niej zabraknąć serdecznych życzeń.

Już wtedy powodzeniem cieszyła się sekcja: komentarz. W tamtym numerze również nawiązywał on do świątecznego czasu

O świąteczną magię pytaliśmy najmłodszych... (jak wiadomo, są specjalistami od Bożego Narodzenia!)

A także pracowników poczty. (Wtedy to były czasy pocztówek!)

Nie zabrakło też zajrzenia do oświaty i kultury

A także świątecznych porad. Co kupić...

 

... a przed czym lepiej się wzbraniać?

Słowo końcowe..

... które idealnie wpasuje się też w realia występujące ćwierć wieku później

...

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama