Policjanci ustalają tożsamość kobiety, której ciało znaleziono dzisiaj w rzece.
Dzisiaj przed południem, 29 stycznia, policjanci i strażacy po raz kolejny wznowili poszukiwania zaginionej mieszkanki Rzeszowa.
Przeszukiwali odcinek Wisłoka – od mostu Mazowieckiego w dół rzeki w kierunku granic powiatu.
Przed g. 12 funkcjonariusze płynący pontonem zauważyli w wodzie przy brzegu ciało kobiety.
Na miejscu trwa identyfikacja ciała, śledztwo prokuratorskie wyjaśni okoliczności śmierci kobiety.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze