Grupa facebookowa „z ŻYCIEM w obiektywie” została utworzona przez zespół Życia Podkarpackiego. Od ponad pół wieku pracujemy na rzecz naszej małej Ojczyzny pod lupę biorąc powiaty przemyski, jarosławski, lubaczowski i przeworski.
Chcielibyśmy zgromadzić tam miłośników i pasjonatów fotografii chcących podzielić się stworzonymi przez siebie kadrami, które uchwycą piękno Podkarpacia oraz na bieżąco będą pokazywać „co w trawie piszczy”.
Miło nam będzie poznać naszą społeczność od tej reportersko-fotograficznej strony!
Dołącz do nas!
https://www.facebook.com/groups/870244338192793/
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze