Pod koniec marca podsumowano kampanię „Stop używkom”, składającą się z konkursów skierowanych do gimnazjalistów. Uczniowie przygotowywali plakaty, prezentacje multimedialne, scenki rodzajowe lub utwory muzyczne. Najlepszych nagrodzono.
Prace posłużą jako materiały do wykorzystania na lekcjach oraz promujące walkę z uzależnieniami[paywall]. W kategorii plakat zwyciężyły Agata Osuch i Natalia Marcinkiewicz. Za najlepsze uznano prezentacje multimedialne Weroniki Brzozowskiej, Katarzyny Cielęcy, Gabrieli Gronowicz. Dominika Skupień i Wiktoria Florek wykonały najlepszą scenkę antyalkoholową, a w kategorii piosenka wyróżniono: Oliwię Pasternak, Oliwię Sabat, Kingę Parzyszek, Amelię Świst, Martynę Dudę.
Akcję „Stop używkom” wspierają burmistrza Jarosławia i Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze