Reklama

Zakończono kampanię „Stop używkom”

12/04/2016 09:17

Pod koniec marca podsumowano kampanię „Stop używkom”, składającą się z konkursów skierowanych do gimnazjalistów. Uczniowie przygotowywali plakaty, prezentacje multimedialne, scenki rodzajowe lub utwory muzyczne. Najlepszych nagrodzono.

Prace posłużą jako materiały do wykorzystania na lekcjach oraz promujące walkę z uzależnieniami[paywall]. W kategorii plakat zwyciężyły Agata Osuch i Natalia Marcinkiewicz. Za najlepsze uznano prezentacje multimedialne Weroniki Brzozowskiej, Katarzyny Cielęcy, Gabrieli Gronowicz. Dominika Skupień i Wiktoria Florek wykonały najlepszą scenkę antyalkoholową, a w kategorii piosenka wyróżniono: Oliwię Pasternak, Oliwię Sabat, Kingę Parzyszek, Amelię Świst, Martynę Dudę.

Akcję „Stop używkom” wspierają burmistrza Jarosławia i Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.


fot.UM Jarosław
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości