1 czerwca br. odbędzie się tradycyjny już Rajd „Słowaka”, organizowany przez dyrekcję i grono pedagogiczne I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu.
Organizatorzy zapraszają nań wszystkich absolwentów i sympatyków najstarszej przemyskiej szkoły. Do wyboru będą trzy różne trasy. Zbiórka uczestników pierwszej z nich (g. 8) zaplanowana została na przystanku autobusowym przy ul. Jagiellońskiej. Potem nastąpi przejazd autobusem PKS do Prałkowiec i przejście 9-kilometrowego czarnego szlaku fortecznego Wapielnica – Kruhel – Zielonka – Zniesienie[paywall]. Druga trasa, nieco dłuższa, bo 9-kilometrowa, także rozpocznie się o g. 8 zbiórką na przystanku autobusowym przy ul. Jagiellońskiej. Następnie jej uczestnicy przejadą autobusem MZK do Pikulic i przejdą czarnym szlakiem fortecznym – Grochowce – Helicha – Wapielnica – Kruhel – Zielonka – Zniesienie. Wreszcie trzecia trasa, najkrótsza, bo 5-kilometrowa, rozpocznie się zbiórką (g. 9.30) przed budynkiem I LO przy ul. Słowackiego. Chętni przejdą ulicami: plac Na Bramie, Franciszkańską, Grodzką, Chopina, Reja do Parku Miejskiego, a następnie Bramą Sanocką Dolną, ulicami Sanocką, Krzemieniec, Kruhelską dojdą na Zielonkę i spotkają się z pozostałymi grupami na Zniesieniu. Rajd zakończy się w amfiteatrze tradycyjnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasy. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze