Reklama

Zapraszamy na Rajd „Słowaka”

1 czerwca br. odbędzie się tradycyjny już Rajd „Słowaka”, organizowany przez dyrekcję i grono pedagogiczne I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu.

Organizatorzy zapraszają nań wszystkich absolwentów i sympatyków najstarszej przemyskiej szkoły. Do wyboru będą trzy różne trasy. Zbiórka uczestników pierwszej z nich (g. 8) zaplanowana została na przystanku autobusowym przy ul. Jagiellońskiej. Potem nastąpi przejazd autobusem PKS do Prałkowiec i przejście 9-kilometrowego czarnego szlaku fortecznego Wapielnica – Kruhel – Zielonka – Zniesienie[paywall]. Druga trasa, nieco dłuższa, bo 9-kilometrowa, także rozpocznie się o g. 8 zbiórką na przystanku autobusowym przy ul. Jagiellońskiej. Następnie jej uczestnicy przejadą autobusem MZK do Pikulic i przejdą czarnym szlakiem fortecznym – Grochowce – Helicha – Wapielnica – Kruhel – Zielonka – Zniesienie. Wreszcie trzecia trasa, najkrótsza, bo 5-kilometrowa, rozpocznie się zbiórką (g. 9.30) przed budynkiem I LO przy ul. Słowackiego. Chętni przejdą ulicami: plac Na Bramie, Franciszkańską, Grodzką, Chopina, Reja do Parku Miejskiego, a następnie Bramą Sanocką Dolną, ulicami Sanocką, Krzemieniec, Kruhelską dojdą na Zielonkę i spotkają się z pozostałymi grupami na Zniesieniu. Rajd zakończy się w amfiteatrze tradycyjnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasy. Zapraszamy!


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama