Reklama

Zatrzymany miał ponad 3 promile alkoholu

25/08/2016 19:26

Tor jazdy osobowego daewoo wskazywał, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Kontrola wykazała, że 31-latek miał ponad 3 promile alkoholu.

Wczoraj wieczorem (24.08 br.) zatrzymany do kontroli  31-letni mieszkaniec gminy Ostrów miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie, dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Kierowcy daewoo grozi do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna oraz nawiązka w wysokości 5000 złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. 


JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czepialska - niezalogowany 2016-08-26 05:58:21

    31 lat miał ponad 3 promile alkoholu. Sprawdzajcie te Wasze teksty przed opublikowaniem. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości