Szef firmy Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzajca Kamil Stachura znany jest przemyślanom z działań społecznych. Tym razem postanowił pomóc Ochotniczej Straży Pożarnej w Pikulicach, która stara się uzbierać sporą kwotę na zakup nowego sprzętu.
Taki cel przyświecać będzie imprezie charytatywnej, która odbędzie się 2 września, o godzinie 15, na stadionie przy ul. Sobótki. Przewidziano liczne atrakcje; konne przejażdżki, malowanie buziek, pokazy służb, mecz piłki bąbelkowej. Publiczności swoją twórczość przybliżą dziewczyny z klubu garnizonowego, w przerwach grać będzie DJ, a wieczorem – zespół Exelent, który ma wszystkich zebranych wprawiać w dobry nastrój do późnych godzin nocnych.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Strażacy też poznali co znaczy dobra zmiana PiS,teraz muszą chodzić po żebraniu. .PANOWIE chcą żeby byli na każde zawołanie ,a kasę muszą prośić u ludzi .To kolejna grupa która dała się nabrać PiSowi
Szczytna inicjatywa! Wspierajmy strażaków! Oni nas również nie zawiodą! Brawo!
Baravo bravo bravo napierdziele sie jak bąk
Strażacy też poznali co znaczy dobra zmiana PiS,teraz muszą chodzić po żebraniu. .PANOWIE chcą żeby byli na każde zawołanie ,a kasę muszą prośić u ludzi .To kolejna grupa która dała się nabrać PiSowi
tobie brak 5 klepki
Szczytna inicjatywa! Wspierajmy strażaków! Oni nas również nie zawiodą! Brawo!