Reklama

Zderzenie 2 pojazdów. Dwie osoby ranne

Na miejscu pracują policjanci. Wprowadzono ruch wahadłowy, utrudnienia mogą potrwać do g. 10.

Do wypadku doszło dzisiaj, 26 czerwca, około godziny 7, na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca oplem astrą podczas skręcania w ul. Niżańską nie zachowała ostrożności i doprowadzaiła do zderzenia z jadącym od Rzeszowa volkswagenem polo.

Ranne zostały dwie kobiety, które kierowały osobówkami.

Wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 10. Policjanci apelują o ostrożność!


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości