Do zdarzenia doszło pod koniec kwietnia. Uważne oko zauważy, że przyczyną karambolu była sarna, która przebiegła prawy pas i na lewym pojawiła się przed maską kierującej pierwszym pojazdem. Kobieta gwałtownie zahamowała, a kolejne samochody najeżdżały na tyły poprzedzających. Efekt? 4 rozbite pojazdy. Na szczęście nikt nie ucierpiał z uwagi na niewielką prędkość. Posypały się natomiast mandaty. Nagranie z ostatniego samochodu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak to nikt nie ucierpiał - a sarna? Przecież widać jak ją wyrzuciło w powietrze.
Już nie mogła/mógł wolniej jechać ucierpiała biedna sarenka
Nie wie czy ktoś zauważył ale ktoś z jadącego auta prawym pasem coś wyrzucił na pierwsze auto które się ztrzymało
moja pierwsza produkcja trafiła do sieci ;)troszke kosztowna no ale czego nie robi sie nie robi dla sławy;)
Jak to nikt nie ucierpiał - a sarna? Przecież widać jak ją wyrzuciło w powietrze.
Już nie mogła/mógł wolniej jechać ucierpiała biedna sarenka
Nie wie czy ktoś zauważył ale ktoś z jadącego auta prawym pasem coś wyrzucił na pierwsze auto które się ztrzymało