Do wypadku doszło 26 czerwca w Kuźminie. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.
26 bm. ok. godziny 15.40 19-latek z powiatu przemyskiego, wracając z prac polowych, skręcał ciągnikiem z drogi na własną posesję. Mężczyzna prawdopodobnie nie zauważył jadącego z naprzeciwka motocyklisty i doprowadził do zderzenia.
Kierowca motocykla, 65-letni Niemiec, upadł na jezdnię, a siła uderzenia była tak duża, że przez kilkadziesiąt metrów sunął po jej powierzchni. Kierowca jednośladu doznał urazu nogi, przewieziono go do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Co za tępy matoł z tego traktorzysty.
Co za tępy matoł z tego traktorzysty.