Reklama

Zderzenie dwóch pojazdów. Ciężko ranny kierowca seata

Do wypadku doszło 7 bm. po godz. 13 w Olszanicy. Ranni zostali kierowca i pasażer seata.

Kierujący iveco 22-letni rzeszowianin jechał drogą publiczną z Ustrzyk Dolnych w kierunku Leska. Podczas wyprzedzania kilku samochodów w Olszanicy zderzył się z jadącym w tym samym kierunku seatem, którego kierowca akurat zaczął skręcać w lewo.  24-letni kierowca seata doznał poważnych obrażeń głowy, przetransportowano go śmigłowcem do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie. Do szpitala w Lesku trafił natomiast 48-letni pasażer seata.  
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości