Do wypadku doszło 7 bm. po godz. 13 w Olszanicy. Ranni zostali kierowca i pasażer seata.
Kierujący iveco 22-letni rzeszowianin jechał drogą publiczną z Ustrzyk Dolnych w kierunku Leska. Podczas wyprzedzania kilku samochodów w Olszanicy zderzył się z jadącym w tym samym kierunku seatem, którego kierowca akurat zaczął skręcać w lewo. 24-letni kierowca seata doznał poważnych obrażeń głowy, przetransportowano go śmigłowcem do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie. Do szpitala w Lesku trafił natomiast 48-letni pasażer seata.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze