Reklama

Zderzenie dwóch volkswagenów w Krzywczy. Ucierpiała 19-latka

Do wypadku doszło 1 lipca, około godz. 12, na skrzyżowaniu z drogą w kierunku Średniej.

Kierująca volkswagenem passatem 19-latka z powiatu przemyskiego nie dostosowała się do znaku STOP i wymusiła pierwszeństwo na kierowcy volkswagena sharana, 20-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego. 19-latka została ranna, więc przewieziono ją do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi. Młoda kobieta za spowodowanie kolizji zainkasowała mandat o wysokości 300 złotych i 6 punktów karnych.   


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości