Do wypadku doszło 1 lipca, około godz. 12, na skrzyżowaniu z drogą w kierunku Średniej.
Kierująca volkswagenem passatem 19-latka z powiatu przemyskiego nie dostosowała się do znaku STOP i wymusiła pierwszeństwo na kierowcy volkswagena sharana, 20-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego. 19-latka została ranna, więc przewieziono ją do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi. Młoda kobieta za spowodowanie kolizji zainkasowała mandat o wysokości 300 złotych i 6 punktów karnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze