Do zdarzenia doszło w sobotę, ok. g. 15.30 w Trześniowie.
Funkcjonariusze KPP Brzozów ustalili wstępnie, że kierujący toyotą, jadąc praktycznie środkiem drogi, zmusił kierującego nissanem do zjechania na lewą stronę jezdni, jednak pomimo tego i tak doszło do zderzenia pojazdów.
66-letni jadący toyotą był pijany, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie! Kierowca nissana był trzeźwy.
Policjanci zatrzymali sprawcy kolizji prawo jazdy. Odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze