Reklama

Zderzenie na łuku drogi. Sprawca kolizji był pijany

Do zdarzenia doszło w sobotę, ok. g. 15.30 w Trześniowie.

Funkcjonariusze KPP Brzozów ustalili wstępnie, że kierujący toyotą, jadąc praktycznie środkiem drogi, zmusił kierującego nissanem do zjechania na lewą stronę jezdni, jednak pomimo tego i tak doszło do zderzenia pojazdów.  

66-letni jadący toyotą był pijany, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie! Kierowca nissana był trzeźwy. 

Policjanci zatrzymali sprawcy kolizji prawo jazdy. Odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. 


fot.KPP Brzozów
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama