Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, 7 bm., po godz. 14, w Kołaczycach na drodze krajowej nr 73.
Kierujący oplem i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście poważnie nie ucierpieli.
26-latek kierujący oplem był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze