Reklama

Zderzenie pięciu pojazdów. W szpitalu dwie dziewczynki

Do kolizji doszło 2 sierpnia, około godz. 16.30, w miejscowości Łączki.

Funkcjonariusze wstępnie ustalili,  że 48-letni kierujący fordem, który zmierzał w stronę Leska, zatrzymał się, ponieważ pojazd, który jechał przed nim, skręcał w lewo. Kolejne pojazdy, nissan i volkswagen, również się zatrzymały. Wtedy na tył volkswagena najechał peugeot, którym kierował 45-letni kierowca, na niego z kolei najechał opel. Samochody, jak domino, uderzały w siebie kolejno.   Do szpitala trafiły dwie dziewczynki 12-latka z peugeota i 8-latka z opla. Po przebadaniu wróciły do domu. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Kierujący oplem i peugeotem,  za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zainkasowali mandaty.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama