Do kolizji doszło 2 sierpnia, około godz. 16.30, w miejscowości Łączki.
Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 48-letni kierujący fordem, który zmierzał w stronę Leska, zatrzymał się, ponieważ pojazd, który jechał przed nim, skręcał w lewo. Kolejne pojazdy, nissan i volkswagen, również się zatrzymały. Wtedy na tył volkswagena najechał peugeot, którym kierował 45-letni kierowca, na niego z kolei najechał opel. Samochody, jak domino, uderzały w siebie kolejno. Do szpitala trafiły dwie dziewczynki 12-latka z peugeota i 8-latka z opla. Po przebadaniu wróciły do domu. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Kierujący oplem i peugeotem, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zainkasowali mandaty.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze