Do wypadku doszło 12 bm., tuż po godz. 15, w Hucisku.
Kobieta jadąca oplem wyjechała z drogi podporządkowanej i zderzyła się ze skodą. W wyniku uderzenia oba pojazdy wylądowały w rowie. Pasażerka opla i kierująca skodą zostały ranne, przewieziono je do szpitala. Kierujące były trzeźwe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze