Dwie osobówki i cysterny zderzyły się 28 bm., ok godz.15 w Babicy. Jedna osoba ranna.
Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze KPP Strzyżów, kierowca subaru zjechał nagle na przeciwległy pas i zderzył się z cysterną. Zderzenie nie uniknął też volkswagen passat. Ranny został kierowca subaru. Kierowcy byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze