Naszym Czytelnikom, i nie tylko, składamy najserdeczniejsze życzenia!
„Nie ma zmartwychwstania bez krzyża, nie ma zwycięstwa bez walki.” – ks. Tadeusz Dajczer
Niech czas Wielkiej Nocy będzie dla Was przepełniony radością.
Zdrowych, rodzinnych, pełnych ciepła świąt życzy Redakcja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze