W prognozach przed nami siarczyste mrozy, ale naszym Czytelnikom one niestraszne. Okolice zaroiły się od bałwanków. I nie tylko.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dziękuję za publikację mojego zdjęcia... ;-) Pozdrawiam Cieplutko Całą Redakcję Życia Podkarpackiego... ;-) ;-) ;-) Łukasz... ;-)
Dziękuję za publikację mojego zdjęcia... ;-) Pozdrawiam Cieplutko Całą Redakcję Życia Podkarpackiego... ;-) ;-) ;-) Łukasz... ;-)