Kierowca osobowego opla zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy słup. Mężczyzna z niegroźnymi obrażeniami trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz.8, na odcinku drogi krajowej nr 28 w miejscowości Potok. - Kierujący oplem vectra, nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy słup energetyczny. Za kierownicą samochodu siedział 23-letni mieszkaniec Jasła. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu – informuje serwis prasowy krośnieńskiej policji.
Kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze