Reklama

Zjechał z drogi i uderzył w betonowy słup [ZDJĘCIA]

05/09/2017 14:15

Kierowca osobowego opla zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy słup. Mężczyzna z niegroźnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz.8, na odcinku drogi krajowej nr 28 w miejscowości Potok. - Kierujący oplem vectra, nie dostosował  prędkości do panujących warunków, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy słup energetyczny. Za kierownicą samochodu siedział 23-letni mieszkaniec Jasła. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu – informuje serwis prasowy krośnieńskiej policji.

Kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem.


fot.KMP Krosno


fot.KMP Krosno
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości