Reklama

Złodziejka zatrzymana dzięki monitoringowi

15/07/2016 12:39

Od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance Jarosławia oskarżonej o kradzież.

Kilka tygodni temu mieszkaniec Przemyśla zawiadomił policję, że ktoś na dworcu w Jarosławiu ukradł mu torbę  z zakupami. Jej zawartość stanowiły głównie kosmetyki i alkohole, poszkodowany  wycenił ich wartość ] na około 500 zł. Policjanci przejrzeli zapis monitoringu, dzięki któremu ustalili personalia sprawczyni. Okazała się nią 53 - letnia mieszkanka Jarosławia. Kobieta została zatrzymana kilka dni temu.
MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    SOIA - niezalogowany 2016-07-15 19:40:04

    To sygnał od Bozi, dla obu stron, że czas przestać pić !!!   YOUTUBE.COM - ALKOHOL ZABIJA...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości