Przejazd przez Żurawicę w godzinach szczytu zajmuje nawet kilkadziesiąt minut, a korki sięgają blisko dwóch kilometrów. Rozwiązanie problemu nie jest łatwe. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad obiecuje, że sprawdzi, co można zrobić.
W kierunku Przemyśla najtrudniejsza sytuacja jest rano w okolicach godziny 7, kiedy wielu ludzi jedzie do miasta do pracy lub szkoły. Problem dotyczy nie tylko mieszkańców samej Żurawicy, ale i osób z innych miejscowości, którzy muszą przez Żurawicę przejechać. Podobne trudności pojawiają się po godzinie 15, tyle że w przeciwnym kierunku.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Więcej wyłączonych powierzchni (kostki brukowej) z ruchu na pewno by pomogło. A i jeszcze skanalizowanie ruchu to świetnie wpływa na powstawanie korków. Może trzeba było pomyśleć przed przebudową skrzyżowania, ale od tego jest ból głowy - nieprawdaż.
To przy okazji wylaczcie swiatla, ktore swieca o 2 w nocy. Ruchu zero, a czlowiek stoi jak glupi.
A wiecie, że jest coś takiego jak rondo ?? Na zachodzie podstawa u nas chyba GDDiK chyba ma na to alergie
Ciężkie pieniądze poszły prawdopodobnie na wybudowanie w tym miejscu ogromnych wysp, A wszystko po to by na maksa utrudnić płynność ruchu. Teraz się będą przyglądać? Może wystarczyłoby wcześniej przewidzieć skutki tego drogowego idiotyzmu.
Tak i będzie jak pod Warszawą w Kołbieli gdzie teraz przed rondem trzeba stać kilkadziesiąt min zanim na nie się wjedzie.
Witam bo unas robi się na teraz a nie myśli się o przyszłości tyle .Były przypadki śmiertelne .wystarczy zrobić wiadukt dwa pasy puścić górą po jednym w danym kierunku pod spode rondo wywalic całą kostkę .Niema światę problem rozwiązany.Ktoś powie skąd pieniądze udać się do Warszawy do Jarosława w końcu w Przemyslu od zawsze wygrywa PIS pozdrawiam
za ten projekt wybudowania wysp oraz robociznę , materiał ktoś wziął niezłą kasę, zastanawiam się tylko jaki tuman zatwierdzał taki plan przebudowy !przecież nawet nie kumaty człek w tej materii wie ,że wyłączając 2 nitki pasa drogowego spowoduje to jest obecnie /korki/
Zrobic wysepke na calym zostawic tylko rowy
Swiatlo musza być naj lepiej różowe i niech migaja a ponad tym proponuję tęcze
W ktorym doum wariatow zrobiliwam ten projekt
NA PRZEMYSKIEJ KORKI ALE 3 MAJA TO JUZ ILE FABRYKA DALA
Więcej wyłączonych powierzchni (kostki brukowej) z ruchu na pewno by pomogło. A i jeszcze skanalizowanie ruchu to świetnie wpływa na powstawanie korków. Może trzeba było pomyśleć przed przebudową skrzyżowania, ale od tego jest ból głowy - nieprawdaż.
To przy okazji wylaczcie swiatla, ktore swieca o 2 w nocy. Ruchu zero, a czlowiek stoi jak glupi.
A wiecie, że jest coś takiego jak rondo ?? Na zachodzie podstawa u nas chyba GDDiK chyba ma na to alergie