„Jest taka wyjątkowa noc, na którą czeka człowiek, noc narodzin, noc przebudzenia, noc nadziei, noc zadziwienia ...”.
To zaledwie fragment życzeń jakie wraz z pięknie wykonaną szopką przekazali na ręce redaktora naczelnego ŻP Artura Wilguckiego wychowankowie Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu.Do naszej redakcji zawitali: Otylia, Karolina i Ksawery wraz z dyrektor Livią Czapską i przedstawicielką rodziców Anną Leją-Olszańską.
Serdecznie dziękujmy w imieniu swoim i Czytelników.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze