Reklama

Życzenia od przedszkolaków dla redakcji i Czytelników

23/12/2016 10:55

„Jest taka wyjątkowa noc, na którą czeka człowiek, noc narodzin, noc przebudzenia, noc nadziei, noc zadziwienia ...”.

To zaledwie fragment życzeń jakie wraz z pięknie wykonaną szopką przekazali na ręce redaktora naczelnego ŻP Artura Wilguckiego wychowankowie Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu.

Do naszej redakcji zawitali: Otylia, Karolina i Ksawery wraz z dyrektor Livią Czapską i przedstawicielką rodziców Anną Leją-Olszańską.

Serdecznie dziękujmy w imieniu swoim i Czytelników.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama