15/08/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna nad zbiornikiem w Torkach została ukończona i oddana do użytku, oferując plażę, altany, pomosty wędkarskie i boiska. Pomimo zakazu kąpieli, ludzie ryzykują. Mieszkańcy zgłosili problem władzom, które zleciły umieszczenie dodatkowych tablic informacyjnych. Czy organizacja kąpieliska z ratownikiem byłaby lepszym rozwiązaniem?
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo