28/11/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć przedstawia ulicę Puszkina oraz okoliczne uliczki, na których panuje problem z nielegalnym parkowaniem. Mieszkańcy skarżą się na działania strażników miejskich, którzy egzekwują przepisy dotyczące zakazu zatrzymywania się. Zdjęcia ukazują zatłoczoną ulicę, samochody na chodnikach oraz brak miejsc parkingowych. Mieszkańcy proponują zmianę znaków lub dodanie informacyjnych tabliczek, aby rozwiązać problem. Czy wdrożenie tego pomysłu przyniesie ulgę w parkowaniu i poprawi sytuację dla wszystkich mieszkańców?