Reklama

Instrukcja obsługi szczęśliwego życia człowieka – rozmowa z Witkiem Wilkiem [WIDEO]

03/04/2026 18:10

Rozmowa zrealizowana podczas rekolekcji w parafii pw. św. Brata Alberta w Przemyślu, 31 marca 2026 roku.

Witek Wilk  – mąż jednej żony, ojciec czwórki dzieci, muzyk, kochający Boga i jazz – jak sam o sobie mówi – od ponad 25 lat stara się wypełniać powierzoną mu misję głoszenia Ewangelii gdzie tylko się da i to jest jego największą pasją. 

Wysłuchaj rozmowy ŻP z ewangelizatorem i przekonaj się jaka jest instrukcja obsługi szczęśliwego życia człowieka.

Kolejne rekolekcje Witka Wilka w Przemyślu odbędą się 7, 14,21 i 28 kwietnia w parafii pw. św. Brata Alberta. Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/04/2026 18:10
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama