Rozmowa zrealizowana podczas rekolekcji w parafii pw. św. Brata Alberta w Przemyślu, 31 marca 2026 roku.
Witek Wilk – mąż jednej żony, ojciec czwórki dzieci, muzyk, kochający Boga i jazz – jak sam o sobie mówi – od ponad 25 lat stara się wypełniać powierzoną mu misję głoszenia Ewangelii gdzie tylko się da i to jest jego największą pasją.

Wysłuchaj rozmowy ŻP z ewangelizatorem i przekonaj się jaka jest instrukcja obsługi szczęśliwego życia człowieka.
Kolejne rekolekcje Witka Wilka w Przemyślu odbędą się 7, 14,21 i 28 kwietnia w parafii pw. św. Brata Alberta. Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze