Reklama

2 dni, 2 słupy, 2 nieostrożnych kierowców, 2 skasowane pojazdy

Do zdarzenia na ulicy Okrzei w Przemyślu doszło dzisiaj, 26 lutego, ok. godziny 16.

 26 lutego 61-letni mieszkaniec Przemyśla, kierujący volkswagenem golfem, na ulicy Okrzei stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożny słup energetyczny. Na szczęście w wyniku zderzenia mężczyzna nie ucierpiał, a chodnikiem w chwili uderzenia nikt nie przechodził.  Funcjonariusze policji wykonali badanie na zawartość alkoholu w organizmie 61-latka. Wykazało, że był trzeźwy. 

Kierowca za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym  został ukarany mandatem karnym.


fot. Moto-Przemyśl.info

Do podobnego zdarzenia doszło w Głowience 24 lutego około godz. 0.20. Kierowca wjechał w słup elektryczny, a następnie pieszo uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili właściciela i przekazali pojazd rodzinie. Tego samego wieczora prawdopodobny sprawca zdarzenia z obrażeniami zgłosił się do szpitala. 23-latek podróżował wraz z kolegą.  Po wyjściu ze szpitala odpowie za popełnione wykroczenie. 

Reklama


fot.KPP Krosno
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    545 - niezalogowany 2015-02-27 11:52:41

    Pewnie pijany był frajer i dlatego  uciekł...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    loly - niezalogowany 2015-02-27 17:00:47

    Oczywiście jak brawura to musi być kierowca marki B... M... W... .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama