Do zdarzenia na ulicy Okrzei w Przemyślu doszło dzisiaj, 26 lutego, ok. godziny 16.
26 lutego 61-letni mieszkaniec Przemyśla, kierujący volkswagenem golfem, na ulicy Okrzei stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożny słup energetyczny. Na szczęście w wyniku zderzenia mężczyzna nie ucierpiał, a chodnikiem w chwili uderzenia nikt nie przechodził. Funcjonariusze policji wykonali badanie na zawartość alkoholu w organizmie 61-latka. Wykazało, że był trzeźwy.
Kierowca za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Do podobnego zdarzenia doszło w Głowience 24 lutego około godz. 0.20. Kierowca wjechał w słup elektryczny, a następnie pieszo uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili właściciela i przekazali pojazd rodzinie. Tego samego wieczora prawdopodobny sprawca zdarzenia z obrażeniami zgłosił się do szpitala. 23-latek podróżował wraz z kolegą. Po wyjściu ze szpitala odpowie za popełnione wykroczenie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Pewnie pijany był frajer i dlatego uciekł...
Oczywiście jak brawura to musi być kierowca marki B... M... W... .