Policjanci zatrzymali prawo jazdy młodemu kierowcy volkswagena, który rażąco naruszył obowiązujące przepisy i spowodował zagrożenie dla innych uczestników ruchu.
Do wypadku doszło w sobotę, tuż przed godz. 12 na ul. Bohaterów II Wojny Światowej w Brzozowie. Kierujący volkswagenem 20-letni mężczyzna, włączając się do ruchu, wymusił pierwszeństwo przejazdu przed kierowcą forda mondeo i doprowadził do wypadku. Pchnięty ford uderzył w barierę ochronną, a następnie czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka audi. W wyniku wypadku 22-letni pasażer volkswagena z obrażeniami trafił do szpitala.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.powinniście zrobić cykl bałwany na drodze.
wies tuning golf i kolejny gnój który 'myślał' że zdąży
w koncu tatus kupil auto bo jakby mu przyszlo ciezko zapracowac to by szanował
Takiej swołoczy jest pełno na naszych drogach. Dlatego jak widzę podobnego parcha lat 18-20parę w tuningowanym aucie ZAWSZE mrugam mu długimi światłami. Chociaż przez najbliższe kilometry będzie jechał przepisowo. Namawiam innych chcących przeżyć na naszych drogach: mrugajcie ćwokom a może komuś tym życie uratujecie.
powinniście zrobić cykl bałwany na drodze.
wies tuning golf i kolejny gnój który 'myślał' że zdąży
w koncu tatus kupil auto bo jakby mu przyszlo ciezko zapracowac to by szanował