Reklama

24-latka wjechała do rzeki. Kierowała, mając ponad 1,7 promila

Do niecodziennego i groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj, 22 lutego, w Bukowsku.

Wczoraj, 22 lutego, około godziny 22 doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Funkcjonariusze policji ustalili, że kierująca lancią na zakręcie straciła panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechała na lewą stronę drogi i wjechała do rzeki Pielnica.

Okazało się, że kierującą pojazdem 24-latka z powiatu sanockiego w organizmie miała ponad 1,7 promila alkoholu. Kobieta została przewieziona do szpitala. Doznała ogólnych potłuczeń.


fot.KPP Sanok


fot.KPP Sanok
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama