W ubiegły piątek, 16 września, w głównym gmachu Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej odbyła się uroczystość z okazji 25. rocznicy niepodległości Ukrainy, zorganizowana przez Konsulat Generalny Ukrainy w Lublinie oraz Konsulat Honorowy Ukrainy w Przemyślu.

fot.Jacek Szwic
Uczestnicy uroczystości w sali widowiskowej MNZP.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wypierdalać Ukraińcy z mojego KRAJU DO SWOJEGO !!!
Taak? A kto będzie zasuwał na budowach ,w ogrodnictwie i sprzątał mieszkania w"warszafce "głupolu.
Czy Ukraińcy na Ukrainie też świętują Niepodległość Polski
Skandal k.rwa żeby banderowcy świętowali w sercu Przemyśla w obecności posłów i generałów. Hańba wam.
Dlaczego wlasnie w budynku muzeum?
Wypierdalać Ukraińcy z mojego KRAJU DO SWOJEGO !!!
Taak? A kto będzie zasuwał na budowach ,w ogrodnictwie i sprzątał mieszkania w"warszafce "głupolu.