5 grudnia funkcjonariusze SG z placówki w Medyce zatrzymali kilkudziesięcioosobową grupę obywateli Mołdawii oraz Ukrainy jadących do pracy w Polsce.
Wszyscy przedstawiali do kontroli dokumenty mające potwierdzać legalność ich zatrudnienia. Po sprawdzeniu w urzędzie pracy, który rzekomo zarejestrował oświadczenia, szybko okazało się, że wszystkie były sfałszowane.
W rzeczywistości dokumenty z widniejącymi numerami były wydane zupełnie innym osobom. Straż Graniczna wydała decyzje o odmowie wjazdu i skierowała cudzoziemców z powrotem na Ukrainę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze