Reklama

34-osobowa grupa cudzoziemców jechała do pracy. Mieli fałszywe dokumenty

11/12/2020 07:57

5 grudnia funkcjonariusze SG z placówki w Medyce zatrzymali kilkudziesięcioosobową grupę obywateli Mołdawii oraz Ukrainy jadących do pracy w Polsce.

Wszyscy przedstawiali do kontroli dokumenty mające potwierdzać legalność ich zatrudnienia. Po sprawdzeniu w urzędzie pracy, który rzekomo zarejestrował oświadczenia, szybko okazało się, że wszystkie były sfałszowane.

W rzeczywistości dokumenty z widniejącymi numerami były wydane zupełnie innym osobom. Straż Graniczna wydała decyzje o odmowie wjazdu i skierowała cudzoziemców z powrotem na Ukrainę.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama