Reklama

4 kierowców "na podwójnym gazie". Nietrzeźwy obywatel Ukrainy odpowie w trybie przyśpieszonym

Dzisiaj, 9 marca, na terenie naszego powiatu jarosławskiego prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano trzeźwość 1948 kierujących.

Od rana jarosławscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”.  Skontrolowali 1948  kierowców, zatrzymali dwóch nietrzeźwych:  około godz. 6.30 w Jarosławiu na ul. Dojazdowej zatrzymano kierowcę renault scenic, 53-letni jarosławianin miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Tuż przed godz.7 na ul. Kruhel Pełkiński policjanci zatrzymali z kolei kierowcę łady. 38-letni obywatel Ukrainy miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Odpowie on za przestępstwo w trybie przyśpieszonym.

Kontrola wykazała też, że dwóch innych kierowców podróżowało w stanie po użyciu alkoholu. Wszystkim 4 zatrzymano prawa jazdy. Sprawcom grozi kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności do 2 lat, a także zakaz prowadzenia pojazdów.

Podobne akcje przeprowadzili dzisiaj na Podkarpaciu funkcjonariusze z Ustrzyk Dolnych, Dębicy, Brzozowa, Kolbuszowej, Mielca i Sanoka.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    qq - niezalogowany 2015-03-10 19:28:16

    łapią pijanych a samochodów na drogach i parkingach przybywa

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama