Dzisiaj, 9 marca, na terenie naszego powiatu jarosławskiego prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano trzeźwość 1948 kierujących.
Od rana jarosławscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Skontrolowali 1948 kierowców, zatrzymali dwóch nietrzeźwych: około godz. 6.30 w Jarosławiu na ul. Dojazdowej zatrzymano kierowcę renault scenic, 53-letni jarosławianin miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Tuż przed godz.7 na ul. Kruhel Pełkiński policjanci zatrzymali z kolei kierowcę łady. 38-letni obywatel Ukrainy miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Odpowie on za przestępstwo w trybie przyśpieszonym.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.łapią pijanych a samochodów na drogach i parkingach przybywa
łapią pijanych a samochodów na drogach i parkingach przybywa