Reklama

4-letni maluch pod opieką pijanej matki. Miała ponad 2,2 promila

Policjanci interweniowali w sprawie pijanej matki wczoraj, kwadrans po północy.

9 marca, kwadrans po północy, funkcjonariusze otrzymali sygnał o pijanej matce. Gdy przybyli pod wskazany adres, zastali lekkomyślą 25-latkę, która miała opiekować się  4-letnim maluchem. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kobieta ma 2,2 promila alkoholu w organizmie!

Funkcjonariusze odwieźli chłopczyka do trzeźwego opiekuna, a jego matka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem Rodzinny i Nieletnich. Przebywając z maluchem w stanie nietrzeźwości, mogła narazić go nawet na utratę zdrowia lub życia. Policjanci niestety wciąż często przyjmują podobne zgłoszenia, dlatego stale apelują: – Opiekujesz się dzieckiem – nie pij alkoholu! Nie zostawiaj go samemu sobie, jesteś za nie odpowiedzialny!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Marsjanin - niezalogowany 2015-03-10 20:37:32

    Po takiej ilości alkoholu powinno być napisane"Pijana matka pod opieką 4 letniego malucha"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    olo - niezalogowany 2015-03-11 09:33:48

    Takich przypadków jest bardzo wiele. Są gorsze, gdy matka wysyła dziecko do łazienki, bo w pokoju będzie przyjmować klienta. Takie sprawy są w ostatnich latach , nagłaśniane bo to jedyna szansa aby ojciec uzyskał opiekę nad dziećmi. I słusznie, bo wizerunek matki Polki to przereklamowany obraz. Społeczeństwo ma dość wyrzucania dzieci przez okno, kiszenia dzieci zamiast ogórków w beczce.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-03-12 19:10:19

    Następny "znak "  idiotycznych czasów. Wystarczy przecież ,że zadrzesz  z jakims złośliwym sąsiadem lub  zdewociałą sąsiadką , którzy zauważą ,że przyjmujesz w domu gości , np. rodziców , rodzeństwo, to nie  ma żadnego znaczenia i zaraz zadzwonią po policje  z " informacją" ,że dziecko płacze ,jest wręcz" maltretowane  , torturowane "itp. I co dalej się dzieje? A to ,że nie ma,  to znaczenia ,że wypiłeś/łaś/ tylko 1 piwo, ale jesteś pod wpływem  i to się liczy. A niech się to powtórzy , to już w imię tzw" poprawności  " odbiorą ci to          dziecko lub dzieci.   Ciekaw jestem czy też będziecie  nadal popierać takie działania , jeśli się to wam przydarzy .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama