Policjanci interweniowali w sprawie pijanej matki wczoraj, kwadrans po północy.
9 marca, kwadrans po północy, funkcjonariusze otrzymali sygnał o pijanej matce. Gdy przybyli pod wskazany adres, zastali lekkomyślą 25-latkę, która miała opiekować się 4-letnim maluchem. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kobieta ma 2,2 promila alkoholu w organizmie!
Funkcjonariusze odwieźli chłopczyka do trzeźwego opiekuna, a jego matka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem Rodzinny i Nieletnich. Przebywając z maluchem w stanie nietrzeźwości, mogła narazić go nawet na utratę zdrowia lub życia. Policjanci niestety wciąż często przyjmują podobne zgłoszenia, dlatego stale apelują: – Opiekujesz się dzieckiem – nie pij alkoholu! Nie zostawiaj go samemu sobie, jesteś za nie odpowiedzialny!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Po takiej ilości alkoholu powinno być napisane"Pijana matka pod opieką 4 letniego malucha"
Takich przypadków jest bardzo wiele. Są gorsze, gdy matka wysyła dziecko do łazienki, bo w pokoju będzie przyjmować klienta. Takie sprawy są w ostatnich latach , nagłaśniane bo to jedyna szansa aby ojciec uzyskał opiekę nad dziećmi. I słusznie, bo wizerunek matki Polki to przereklamowany obraz. Społeczeństwo ma dość wyrzucania dzieci przez okno, kiszenia dzieci zamiast ogórków w beczce.
Następny "znak " idiotycznych czasów. Wystarczy przecież ,że zadrzesz z jakims złośliwym sąsiadem lub zdewociałą sąsiadką , którzy zauważą ,że przyjmujesz w domu gości , np. rodziców , rodzeństwo, to nie ma żadnego znaczenia i zaraz zadzwonią po policje z " informacją" ,że dziecko płacze ,jest wręcz" maltretowane , torturowane "itp. I co dalej się dzieje? A to ,że nie ma, to znaczenia ,że wypiłeś/łaś/ tylko 1 piwo, ale jesteś pod wpływem i to się liczy. A niech się to powtórzy , to już w imię tzw" poprawności " odbiorą ci to dziecko lub dzieci. Ciekaw jestem czy też będziecie nadal popierać takie działania , jeśli się to wam przydarzy .
Po takiej ilości alkoholu powinno być napisane"Pijana matka pod opieką 4 letniego malucha"
Takich przypadków jest bardzo wiele. Są gorsze, gdy matka wysyła dziecko do łazienki, bo w pokoju będzie przyjmować klienta. Takie sprawy są w ostatnich latach , nagłaśniane bo to jedyna szansa aby ojciec uzyskał opiekę nad dziećmi. I słusznie, bo wizerunek matki Polki to przereklamowany obraz. Społeczeństwo ma dość wyrzucania dzieci przez okno, kiszenia dzieci zamiast ogórków w beczce.
Następny "znak " idiotycznych czasów. Wystarczy przecież ,że zadrzesz z jakims złośliwym sąsiadem lub zdewociałą sąsiadką , którzy zauważą ,że przyjmujesz w domu gości , np. rodziców , rodzeństwo, to nie ma żadnego znaczenia i zaraz zadzwonią po policje z " informacją" ,że dziecko płacze ,jest wręcz" maltretowane , torturowane "itp. I co dalej się dzieje? A to ,że nie ma, to znaczenia ,że wypiłeś/łaś/ tylko 1 piwo, ale jesteś pod wpływem i to się liczy. A niech się to powtórzy , to już w imię tzw" poprawności " odbiorą ci to dziecko lub dzieci. Ciekaw jestem czy też będziecie nadal popierać takie działania , jeśli się to wam przydarzy .