6 sierpnia policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku zatrzymali 26-letniego mieszkańca Przeworska podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających.
Policjanci ustalili, że mężczyzna może posiadać większe ilości marihuany i zdecydowali o przeszukaniu należących do niego zabudowań. Na strychu domu znaleźli 13 plastikowych pojemników oraz reklamówkę, w których znajdował się susz konopi indyjskich.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.gościowi grozi 10 lat za uprawę a typowi co po pijaku mógł pozabijać ludzi samochodem 2. No kurva równość europejska i prawo w naszym kraju to jest parodia.
Haha dobry ziomek :)
gościowi grozi 10 lat za uprawę a typowi co po pijaku mógł pozabijać ludzi samochodem 2. No kurva równość europejska i prawo w naszym kraju to jest parodia.
To prawo rynku.