Reklama

6,5 kilograma marychy

10/08/2016 10:09

6 sierpnia policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku zatrzymali 26-letniego mieszkańca Przeworska podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Policjanci ustalili, że mężczyzna może posiadać większe ilości marihuany i zdecydowali o przeszukaniu należących do niego zabudowań. Na strychu domu znaleźli 13 plastikowych pojemników oraz reklamówkę, w których znajdował się susz konopi indyjskich.

Natomiast w mieszkaniu i pomieszczeniu gospodarczym ujawnili 10-litrowy pojemnik wypełniony marihuaną, a w pokoju dwa woreczki strunowe oraz pieniądze.

Dodatkowo podczas sprawdzania jego samochodu znaleźli trzy woreczki z nasionami oraz dwa telefony komórkowe. W sumie policjanci znaleźli prawie 6,5 kilograma marihuany. Sąd zadecydował, że mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.
JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2016-08-10 16:39:30

    Haha dobry ziomek :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Lubaczow - niezalogowany 2016-08-10 18:08:49

    gościowi grozi 10 lat za uprawę a typowi co po pijaku mógł pozabijać ludzi samochodem 2. No kurva równość europejska i prawo w naszym kraju to jest parodia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2016-08-14 20:56:08

    To prawo rynku.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości