Kanikuła w pełni i młodym zaczyna już brakować pomysłów na życie bez szkolnego obowiązku, więc czasem puszczają im wodze fantazji. No, ale młodość ma swoje prawa, byle tylko nie kolidowały one z prawami zapisanymi w kodeksach, a z tym różnie bywa. Przed tygodniem pisałem o dwóch nastoletnich siostrach, które zrobiły włamanie tylko po to, żeby ukraść kilka ulubionych pączków z nadzieniem toffi. Dzisiaj będzie o historii czternastoletniego Bartka z dużego miasta, który przyjechał na wakacje na wieś do dziadka.
Najpierw chłopak trochę się załamał, gdy zobaczył przedpotopowego laptopa dziadka, ale szybko znalazł towarzystwo chłopaków w podobnym do niego wieku, którzy mieli bardziej wypasione komputery. Ile czasu można jednak spędzać przed ekranem, zwłaszcza, kiedy jest piękna pogoda. Bartek odkrył jeszcze jedną atrakcję – motorower, którym dziadek jeździł do sklepu i na ryby. Żadne tam cudo techniki, ale można nim było pojeździć po wiosce albo wyskoczyć do lasu. Któregoś dnia dziadek pojechał do lekarza, do miasta, a Bartek wyciągnął motorower z komórki, dolał paliwa do baku i ruszył na dłuższą przejażdżkę. Za wioską były reszki po pegeerze. Parę zdewastowanych hal i jakieś rdzewiejące urządzenia. Doskonały poligon dla kogoś, kto lubi cross i adrenalinę. Jednak w przypadku Bartka nie był to najlepszy pomysł, tym bardziej że nie znał terenu. W pewnym momencie znudziła mu się jazda po opuszczonej owczarni i wjechał na betonową rampę ciągnącą się wzdłuż budynku. Wtedy zdarzyło się nieszczęście. Przednie koło nadziało się na ostry pręt, który rozdarł oponę. Chłopak, czując, że traci równowagę, puścił kierownicę i zeskoczył z motoroweru, który spadł z rampy na beton. Rozpruta opona, rozbity reflektor, ułamana kierownica i wgięty bak.
Z takim złomem nie było po co wracać, więc Bartek postanowił nie przyznawać się, tylko powiedzieć, że ktoś ukradł motorower. Kiedy dziadek wrócił z miasta, chłopak już miał gotową historyjkę o tym, jak to zostawił motorower niedaleko sklepu i ktoś go ukradł. Dziadek wysłuchał, ponarzekał na dzisiejsze czasy i zadzwonił na policję. Plan Bartka może był i dobry, ale chłopak nie przewidział, że w wiosce wszyscy wszystko wiedzą i policjant po kilku rozmowach z mieszkańcami znał dokładnie trasę, którą chłopak przejechał. Znalazł się nawet ktoś, kto słyszał warkot dobiegający z popegeerowskich budynków. Wszystko się wydało i dwa dni później Bartek przerwał wakacje na wsi i wrócił do miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wraz z kolezankami zalozylismy klub sexu, dzieki temu rejestrujac sie dolaczasz do mojej i moich kolezanek klubu.Pokazy nago, rozmowy, sex randki i wiele wiecej co zapragniesz. Jestesmy z Warszawy, okolic oraz innych miast (setki dziewczyn w calej polsce)sexklub.plKazda dziewczyna na naszej stronie jest dokladnie weryfikowana dzieki czemu masz pewnosc ze to realna osoby, ktore tak jak ty szukaja DYSKRETNYCH spotkan, seksu, zabawy i dobrych wrazen!Zapraszamy na nasza strone do rejestracji dolacz do nas i przekonaj się sam!http://sexklub.pl
Trzeba czerpać z nich pełnymi garściami :)
A nam ostatnio marzy się wyjazd do Singapuru :) Artykuł [link usunięty – reklama]bardzo nas przekonał o wyborze tamtego kierunku
Na urlop wcale nie trzeba czekać do wakacji. Już w maju w wielu miejscach jest ciepło i można się tam wybrać. Na http://okiemturysty.pl/porady/gdzie-na-wakacje-w-maju/ wskazują, że w maju można polecieć do Maroka, na Wyspy Kanaryjskie czy też do Izraela.
Grunt to czuć się dobrze podczas takiego wyjazdu. Jesli potrzebujecie do tego bielizny, która Was wyszczupli, to po prostu z niej skorzystajcie. Wiem, że ciekawe propozycje w tym temacie ma dzisiaj dla kobiet https://julimex.pl/pl/p/Lekkie%2C-czarne-figi-wyszczuplajace-Slim-All-Day-571/1643 więc warto poznać to bliżej. Czuję, że może być to dla Was świetnym rozwiązaniem, miejcie to na uwadze.
Ja w te wakacje wybieram się do Szwajcarii. Zarezerwowałem już termin na przejazd busem z firmą szwajcariabusy.pl. Już kolejny raz wybieram sie z nimi w podróż i bardo sobie chwalę tą firmę i ten środek transportu. Polecam.
Chciałabym na te wakacje wysłać dziecko na obóz nad morze, o ile wszystko wróci do normy. Boję się tylko czy moje dziecko się tam odnajdzie i czy się nie zgubi. Pomyślałam, że mogłabym zaopatrzyć ją w smartwatch z gps- https://www.calmean.com/produkty-calmean/child-watch i miałabym problem z głowy. Co o tym myślicie?
Wiele osób organizuje taki wyjazd na własną rękę. Podziwiam zachowanie jednak trzeba mieć na uwadze jedno - szukanie we wszystkim oszczędności nie zawsze wyjdzie na plus. W sieci znajdziemy wiele poradników jednak większość ich nie porusza problemu braku ubezpieczenia na miejscu pobytu. Przecież nigdy nie wiemy do końca co się przytrafi, a w obcym kraju służba zdrowia może słono kosztować. Kolejna sprawa to problemy z liniami lotnicznymi. Najaczęściej spotykanymi są sytuacje takie jak spóźniony lot lub nawet odwołany lot. Trzeba mieć świadomość tego jakie mamy możliwości w swoim arsenale. Najlepiej będzie udać się do profesjonalistów zajmujących się nawet takimi sprawami jak ryanair reklamacje - https://delayfix.com/linia-lotnicza/ryanair
a co myślicie o wyjeździe w to lato do Anglii? Zastanawiam się, czy zarezerwować busa http://busydoanglii.net
Wraz z kolezankami zalozylismy klub sexu, dzieki temu rejestrujac sie dolaczasz do mojej i moich kolezanek klubu.Pokazy nago, rozmowy, sex randki i wiele wiecej co zapragniesz. Jestesmy z Warszawy, okolic oraz innych miast (setki dziewczyn w calej polsce)sexklub.plKazda dziewczyna na naszej stronie jest dokladnie weryfikowana dzieki czemu masz pewnosc ze to realna osoby, ktore tak jak ty szukaja DYSKRETNYCH spotkan, seksu, zabawy i dobrych wrazen!Zapraszamy na nasza strone do rejestracji dolacz do nas i przekonaj się sam!http://sexklub.pl
Trzeba czerpać z nich pełnymi garściami :)
A nam ostatnio marzy się wyjazd do Singapuru :) Artykuł [link usunięty – reklama]bardzo nas przekonał o wyborze tamtego kierunku