Reklama

Akcja 100 litrów krwi na 100-lecie odzyskania Niepodległości

17/08/2018 09:30

100 litrów krwi dla uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę – to cel przyświecający organizatorom zbiórki.


fot.materiały organizatoraZbiórka krwi prowadzona jest na terenie oddziałów terenowych Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. W ramach akcji krew można oddawać od poniedziałku do piątku w godzinach pracy wybranego oddziału terenowego RCKiK podając nazwę akcji – NIEPODLEGŁA.

Do aktywnego włączenia się w  akcję organizatorzy zachęcają  mieszkańców województwa podkarpackiego, studentów i pracowników uczelni wyższych, służby mundurowe, pracowników samorządowych, zakłady pracy oraz lokalne organizacje i stowarzyszenia.

Zbiórka potrwa do do  12 października br.


AM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama