Reklama

Alkohol bez akcyzy w Przemyślu

16/10/2016 07:18

Ponad 1100 litrów spirytusu bez polskich znaków akcyzy przewoził samochodem 42-letni mieszkaniec Przemyśla. W tym przypadku, gdyby towar trafił na rynek spowodowałby uszczuplenie podatkowe Skarbu Państwa w kwocie ponad 62 tys. zł.

Wczoraj, 14 bm., ok 5.40 przemyscy policjanci zatrzymali wjeżdżającego do Przemyśla z kierunku Zadąbrowia peugeota partnera. Podczas kontroli ujawnili znaczne ilości spirytusu w plastikowych butelkach zapakowanych w kartony. Mężczyzna kierujący pojazdem usłyszał zarzut przewożenia wyrobów akcyzowych bez polskich znaków skarbowych. Za to grozi do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i konfiskata towaru. 


JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    SOIA - niezalogowany 2016-10-15 21:28:28

    Z akcyzą czy bez akcyzy założenia i oczekiwania są w sumie te same.YOUTUBE.COM - KULT - WÓDKA

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości