W niedzielę 15 lipca na terenie Elbudu odbyły się zawody na torze Drift&Race Przemyśl. Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie przeszkodziły imprezie, która zgromadziła sympatyków tego sportu wokół toru.
Niedzielne zawody to pierwsza od dłuższego czasu impreza sportowa wchodząca w skład Przemyskiej Ligi Kierowców, która miała swoje początki już w 1997 roku. Zawody zorganizował Auto Sport Klub Przemyśl.
Chętnych do pokonania wymagającej trasy znalazło się 11. Wszyscy zawodnicy to amatorzy. Warunkiem uczestnictwa w zawodach było posiadanie samochodu z ważnymi opłatami, prawo jazdy kat. B. Zgromadzona widownia mogła obejrzeć spektakularne wejścia w zakręty oraz kręcenia kółek wokół beczki. Żaden z uczestników nie odpuszczał.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przemyśl to ma świetne ulice do terenowych driftów . Błota , dziura na dziurze można uprawiać rajd Safari
Wyjedź gdzieś dalej jak za Batycze to zobaczysz lepsze drogi
Przemyśl to ma świetne ulice do terenowych driftów . Błota , dziura na dziurze można uprawiać rajd Safari
pomagam.pl/driftrace
Wyjedź gdzieś dalej jak za Batycze to zobaczysz lepsze drogi