Reklama

Były prezes PGM wiceprezesem PGE Obrót SA

Były prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej sp. z o.o. w Przemyślu Tomasz Zaleszczyk został wiceprezesem PGE Obrót SA w Rzeszowie. Tej samej, z której 27 października ub.r. został zwolniony – będąc prezesem – były prezydent Przemyśla Robert Choma.

Tomasz Zaleszczyk na stanowisko wiceprezesa PGE Obrót SA został powołany przez Radę Nadzorczą tej rzeszowskiej spółki 20 grudnia ub.r. PGE Obrót SA, sprzedająca energię, należy do państwowej Polskiej Grupy Energetycznej[paywall].

T. Zaleszczyk jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku socjologia. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz studia Executive Master of Business Administration (MBA) w Collegium Humanum – Szkole Głównej Menadżerskiej w Warszawie.

Reklama

Karierę zawodową rozpoczynał w Zakładzie Chemii Gospodarczej „Pollena-Astra”. W latach 1999 – 2019 pracował w Przedsiębiorstwie Gospodarki Mieszkaniowej sp. z o.o. w Przemyślu, w której przez ostatnie trzy lata był prezesem. W latach 2019 – 2021 był zastępcą dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. św. Ojca Pio w Przemyślu, a od 2021 r. dyrektorem ds. zarządzania majątkiem w PGNiG Termika Energetyka Przemyśl.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama