Trwa trzecia edycja kampanii BohaterON. Polega ona na wysyłaniu do powstańców warszawskich kartek pocztowych.
Bezpłatne kartki w wersji tradycyjnej są dostępne u partnerów kampanii, m.in.: na stacjach Orlen, w placówkach Poczty Polskiej, kolekturach LOTTO. W tym przypadku trzeba zakupić znaczek. Zupełnie bezpłatnie można wysłać kartkę przez internet. Wydrukowane kartki zostaną po zakończeniu akcji dostarczone do powstańców. Kampania trwa do 2 października. Szczegóły na stronie: www.bohateron.pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze