Reklama

Czołówka na krajowej 4. Pasażerka w szpitalu. Przejazd już bez utrudnień

Dziś, 10 marca, rano na drodze krajowej nr 4 w Rogóżnie czołowo zderzyły się osobowe audi i samochód dostawczy.

Do zderzenia czołowego doszło przed godz. 8 w Rogóżnie. Funkcjonariusze policji ustalili, że kierowca samochodu dostawczego, który jechał w kierunku Przeworska, nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo osobowym audi. W wyniku zderzenia obrażenia odniosła pasażerka audi,  odwieziono ją do szpitala.

Obu kierowców poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, byli trzeźwi. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny miejsca i pojazdów, sporządzili szkic i dokumentację fotograficzną, aby móc ustalić przebieg wypadku. 

Przez półtorej godziny zablokowane były dwa pasy jezdni w kierunku Rzeszowa, od godz. 10.30 przywrócono płynność ruchu.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    t - niezalogowany 2015-03-10 14:18:49

    Pewnie sprawdzał  na rozpisce gdzie ma pierwsze pojechać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama