Tomasz Bandrowicz na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Przemyślu, a także trenerem w funkcjonującym przy ośrodku klubie sportowym UKS Gladiator. Trenuje tam bocce i badmintona.
W listopadzie ub.r. otrzymał informację, że został powołany do grona sędziów bocce podczas Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które trwają obecnie w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich Abu Dhabi. To jego drugi udział w tej imprezie.
4 lata temu, również w roli sędziego uczestniczył w Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Los Angeles. To największa impreza zrzeszająca sportowców z niepełnosprawnością intelektualną. Równoważna z igrzyskami olimpijskimi sportowców zawodowych.

Tomasz Bandrowicz podczas Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo Tomasz, świetna robota!!!a nasi radni dalej o :-"szczurach w kamienicy", -"barierce w runku za 5tyś PLN ", -"brakujących literkach na pomniku"itd......
Brawo Tomasz, świetna robota!!!a nasi radni dalej o :-"szczurach w kamienicy", -"barierce w runku za 5tyś PLN ", -"brakujących literkach na pomniku"itd......
a PEREMYSL gdzie?