Reklama

Czyżby miejskie służby omijały ten skwerek? [OKIEM CZEPIALSKIEGO]

28/11/2020 14:36

Gazon na skwerze Rotmistrza Pileckiego nigdy nie należał do pięknych, ale zasypany butelkami i innym śmieciem wygląda wyjątkowo obskurnie. Czyżby miejskie służby omijały ten skwerek?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Lik - niezalogowany 2020-11-28 14:46:23

    Przecież to teren prywatny ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Los - niezalogowany 2020-11-28 14:50:02

    Teren prywatny?Pierwsze slysze.A jesli nawet?Przeciez to. miejsce straszy w centrum miasta.I co?I sluzby na to nic?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bershare - niezalogowany 2020-11-28 18:04:51

    Ano prywatny i to pewnie już ponad 10 lat.....samorząd ma jednak możliwość wymuszenia na właścicielu zachowania porządku na swoim terenie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama